Logo

Opel Tigra

Број на оглас: 3337672 | Објавен на: 26.05.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 111.111.111 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Tigra 1.6 - 16 valve 115hp prv gazda
-122000km
-God: 1997
-servo
-sporski auspuf Remus (extra sound)
-centralno
-elektricni stakla
-kozni sedista
-generalka (rebrasti-zategaci-maslo-maslen filter)
-registrirana 05/2020
-4 нови гуми
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ: 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543 075555543

МОЖИ ЗАМЕНА ЗА ВЕСПА: ‼️‼️

Ne odgovaram na e-mail !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Igor