Logo

Seat Alhambra 1.9 tdi stranska

Број на оглас: 3337740 | Објавен на: 19.08.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Alhambra 2002 god 1.9tdi stranska bez dokumenti full oprema

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ali

Потврден огласувач