Logo

Мрежа (баклави)

Број на оглас: 3337763 | Објавен на: 18.08.2019, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Mreza (baklavi)
Dumenzii na otvor
4см х 2см

Mob.075-658-788

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Martin

Потврден огласувач