Logo

NOVA AKUSTICNA GITARA

Број на оглас: 3337849 | Објавен на: 18.08.2019, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava akustichna gitara vo odlichna sostojba

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач