Logo

LED Monitor SAMSUNG od 19"

Број на оглас: 3337969 | Објавен на: 14.08.2019, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Monitor LED od 19" SAMSUNG S19B150 vo ispravna sostojba.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Trale

Потврден огласувач