1 / 12
KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI
1 МКД
02.10.2022 21:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste od 2 hektari i 0.7 hektari zemjiste pod sumi so celokupna dokumentacija i imoten list

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

plugovi
Потврден огласувач
071391930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам