Logo

Ford ka 1.2 limited 2010g perfektna

Број на оглас: 3338910 | Објавен на: 17.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Barajte me na 071383166
Zlatko - 071383166
Ford ka
2010
110000 ilj km
Motor menjac perfektni
Mn socuvana
So eden zbor perfektno
Sredeni dokumenti do reg
Donesena od germanija
Oprema
Klima
Abs elektrika kompletna
Dva kljuca

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  sase

Потврден огласувач