Logo

РЕПАРИРАЊЕ И НОВИ ВАЛЈАЦИ

Број на оглас: 3339038 | Објавен на: 07.12.2019, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


Репарирање и нови гумени, ПВЦ, и силиконски валјаци за офсет и флексо печатарски машини.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Pero Blazovski

Потврден огласувач