Logo

Pecka na drva

Број на оглас: 3339055 | Објавен на: 08.08.2019, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Pecka na drva
Mnogu malce koristena
kako nova
cena po dogovor, tel. 070-326-070

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Audio-Video

Потврден огласувач