Logo

185 / 60 / 14 = gumi = CONTINENTAL

Број на оглас: 3339170 | Објавен на: 14.08.2019, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


...CENATA E ZA DVETE GUMI

185 / 60 / 14
CONTINENTAL
6,mm
2016


PRAKJAM PO KARGO NIZ CELA MK.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  gumi mite

Потврден огласувач