Logo

Ford GALAXY 2.0 TDCI

Број на оглас: 3339238 | Објавен на: 12.09.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7.200 €
7.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateno se do registracija
Servisna kniska
Top sostojba

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  VANCO

Потврден огласувач