Logo

Mijalnik za vo wc so cesma i creva

Број на оглас: 3339270 | Објавен на: 14.08.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Вид на оглас: Се продава


Funkcionira top

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач