Logo

Prodavam 5 panelni radijatori

Број на оглас: 3339458 | Објавен на: 18.08.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 5 panelni radijatori vo dobra sostojba so dimenzii:
60 x 60 dva radijatori - 20 evra po radijator
60 sirina x 80 visina - 25 evra
40 sirina x 60 visina - 15 evra
40 sirina x 60 visina za kupatilo- 15 evra

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Деловен простор

Потврден огласувач