Logo

Izdavam nov cetvorosoben stan 82m2 Kisela Voda - Opstina

Број на оглас: 3339550 | Објавен на: 22.08.2019, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 82 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Odlicna lokacija!
Komplet namesten!
Golema dnevna!
Tri spalni so 6 kreveti!
Kupatilo!
Toalet!

Pogodno za 4, 5 ili 6 studentki

Agencija!

Povejke info na 072-310-203

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач