Logo

Камп приколка во Геракини

Број на оглас: 3339581 | Објавен на: 13.02.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


се продава камп приколка HOBBY германска 4,60 долга,со две спални комплетно опремена и спремна за киристење

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 LJUPCHO

Потврден огласувач