Logo

Alfa Romeo Mito - 09

Број на оглас: 3339733 | Објавен на: 08.07.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: MiTo

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo MITO 2009 црвено со поминати 175000km со фул опрема, 1.4 16v 95ks. Одлично одржувано и редовно сервисирано. Можна е замена со моја доплата.
За повеќе информаци: 078 818 989, 070 269 169

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач