Logo

Alfa Romeo Mito - 2010 1.4TB

Број на оглас: 3339743 | Објавен на: 13.11.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: MiTo

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo MITO 2010 црно увезено од Швајцарија со поминати 148000 km, редовно сервисирано со фул опрема, 1.4 TB со 135ks
За повеќе информации: 078 818 989, 070 269 169

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач