Logo

fiat cinquecento

Број на оглас: 3340002 | Објавен на: 21.08.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Cinquecento

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 33 kw / 45 ks

Цена: 750 €
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


odlicna sostojba

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  vojo

Потврден огласувач