Logo

renault megane 1,9 d

Број на оглас: 3340006 | Објавен на: 11.01.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 1.999 €

2.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicna sostojba so najvisoko nivo na oprema :klima raboti kolata ne e od uvoz moze zamena

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач