Logo

Ефтино/Eftino-Гарнитура од еко кожа и штоф/ Garnitura

Број на оглас: 3340106 | Објавен на: 20.08.2019, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 13.000 МКД
15.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Гарнитура за во дневна соба, добро сочувана со флекери. Троседот се пушта за спиење. Димензии:
Тросед 200 x 90
Двосед 160 x 90
Фотеља 90 x 100
Материјал: Еко кожа / Штоф

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Никола

Потврден огласувач