Logo

VENTILATOR

Број на оглас: 3340108 | Објавен на: 21.08.2019, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava ne koristen ventilator za pogolemi prostorii i terasi

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач