Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI 2006 GODINA

Број на оглас: 3340121 | Објавен на: 23.08.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vw golf 5 1.9 tdi GOAL oprema proizveden 2006 godina. Kolata e uvezena od Belgija. Plateni se site davacki do registracija. Za poveke informacii javete se. Mozi zamena so vasa doplata.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач