Logo

Se prodava fotelja

Број на оглас: 3340549 | Објавен на: 10.08.2019, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fotelja , bordo so krem , eko koza so platno .Cena 2000 . Kontakt Igor 075 433 347 . Lidija 072 249 405 .

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Lidija