Logo

SE PRODAVA LANCIA 1.3 MULTIJET UVEZENA OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3340612 | Објавен на: 24.01.2020, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: MUSA

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lancia 1.3 multijet registrirana na mk tabli

Kolata e uvezena pred 1 godina i e registrirana do 21 10 2020
190000km so servisna kniska
Kozni sedista
Klimatronik ladi perfekt
Panoramski krov
El na stakla i retrovizori
Cd radio
Centralno zaklucuvanje
Parking senzori
Tonirani stakla
Inf 078 352 807

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Marina

Потврден огласувач