Logo

Golf 7

Број на оглас: 3340627 | Објавен на: 18.08.2019, 00:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 14.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo top sostojba , bez zabeleski

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Fejsal

Потврден огласувач