1 / 2
Edinacen krevet
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2019 16:32

Кривогаштани / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Ne koristen edinacen krevet so mehanizam i nad dusek so memoriska pena.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Julijana
Потврден огласувач
070375572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам