Logo

SE PRODAVA POLOVNO-OPOZARENO BMW 530 D

Број на оглас: 3341075 | Објавен на: 13.10.2019, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opozareno BMW 530 D celosno ili na delovi,2004 godina.Motorot e zacuvan i kako nov,ima 4 zdravi bandazi,avtomatskiot menjac e zdrav,so kardan, so realni 295 000 km.
Informacii na mob. 070-257-031 Dragan

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач