1 / 4
Vrekja za spienje - kamp - sator
1.100 МКД
02.09.2022 10:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер.

✅ Погодни за сите временски услови
✅ Димензии: 200 x 70 cm
✅ Teжина: 800 грама
🎨 Боја: Светло зелена, Темно плава, Светло плава.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Справи / Опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dijamantski disk za obrabotka

650 МКД

Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам