Logo

Jeep

Број на оглас: 3341240 | Објавен на: 18.09.2019, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 168 kw / 228 ks

Цена: 9.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran so zel karton cela god mercedes motor 3.0

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  ..........