1 / 1
Plac vo s. Brazda
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 21:54

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2048 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 so cist imoten list do sam pat so struja, voda.
Tel: 070/341-919 Sinisa

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

1234567890
Потврден огласувач
0000000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам