Logo

Ford Mondeo 2.0 tdci STRANAKO

Број на оглас: 3342264 | Објавен на: 23.08.2019, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo 2.0 tdci 96 kw 2003 god
Aluminiumski bandazi 17’
Klima
Kompletno ispravno
Dizni reparirani
Servo pumpa novo
Set kumplug nov
Stranako bez dokumenti

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Miki

Потврден огласувач