1 / 4
Mp5 pleeri 2din 7inch , multimedia , radio
3.000 МКД
Цената е фиксна
26.09.2022 17:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продаваме Нови Мултимедиа плеери 7'' 2DIN Кои што поседуваат
- приклучок за USB
-AUX приклучок
-Слот за мемориска картица
-BLUETOOTH
-Поддржува и вклучува видео фајлови
-4x50 моќност на звук
-Приклучок еуро џек
Досега имаме монтирано да повеќе возила и знаеме дека одговара за :
OPEL CORSA C , OPEL MERIVA, ASTRA H , VW golf 4 5 VW LUPO , PEUGEOT 207 , RENAULT MEGANE 2 , HONDA HRV , FIAT STILO , VW POLO ALFA ROMEO 147 , SEAT LEON , MERCEDES C CLASS SKODA FABIA , TOYOTA COROLLA , FIAT PANDA AUDI А6 , PEUGEOT 307 .
ZA POVEKE MODELI POSETETE JA STRANATA NA FACEBOOK
CAR AUDIO M.A

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Се продава од:

Oglasuvach95
Потврден огласувач
078 457 358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам