Logo

LADA 110 so pominati 82.000km

Број на оглас: 3342829 | Објавен на: 23.10.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: 110

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 53 kw / 72 ks

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lada 110 so pominato 82000km samo na benzin vo ispravna sostojba so pominata registracija i karoseriski ne zacuvana ,motorot vo top sostojba i se drugo funkcionira ako e nekoj zainteresiran moze i na delovi poveke informacii na mob ili na viber 078-445-220

  Тетово    Општина: Јегуновце

Прати Е-Маил

  angel

Потврден огласувач