Logo

Prodavam frizider lux povolno

Број на оглас: 3342862 | Објавен на: 21.08.2019, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider obod lux, vo ispravna sostojba.
Kontakt 071 477 761

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  nik

Потврден огласувач