Logo

VW POLO 1.2 - 2002 god

Број на оглас: 3342923 | Објавен на: 14.08.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN 2002 GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBG RADIO SO CD 4 SOLIDNI GUMI KOLATA E SOCUVANA IMA DOSTA EKONOMICEN MOTOR I TROSI 5-6L TEL 077 831 998  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  xxx