Logo

Polo

Број на оглас: 3342974 | Објавен на: 14.08.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema gevint klima alu bandazi zimski gumii odliiicnooooooo

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  zidan

Потврден огласувач