Logo

Audi A6 1.8

Број на оглас: 3343017 | Објавен на: 14.09.2019, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.499 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Super sostojba Sega vgraden plin so atest Bez vlozuvanje vo nego moze zamena so Vasa doplata

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  stanko