Logo

дрвени жардињери и канти за отпад

Број на оглас: 3343050 | Објавен на: 19.02.2020, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Вид на оглас: Се продава


се продаваат дрвени жардињери ,канти за отпад и маси (дрво метал) димензии и боја по желба на купувачот

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач