Logo

Kamin na drva 8 KW

Број на оглас: 3343336 | Објавен на: 14.08.2019, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin na drva kiristen samo edna grejna sezona.
Kaminotvo e vo odlicna sostojba, pogoden e za zagrevanje na prostorija od 40-50 m2.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  dimitar

Потврден огласувач