Logo

Се продава нов шпорет

Број на оглас: 3343453 | Објавен на: 14.08.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Нов неупотребуван шпорет марка BEKO со гаранција од 5 години.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач