Logo

Peugeot 307CC CABRIO 2.0 HDI 16v so 6 brzini EKSTRA !!! !!!

Број на оглас: 3343592 | Објавен на: 08.11.2019, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* Peugeot 307CC COUPE CABRIO 2.0 HDI 16v 6 brzini
* Ekstra sostojba !!!
* Ekstra Cena !!!
* Нај фулл опрема со целосен кожен интериер
* REDOVNO SERVISIRANA SO SERVISNA KNISHKA
* 200,000km
* MOZE PO VASA ZELBA KADE SAKATE DA JA PROVERITE
* VOZILOTO E PERFEKTNO MNOGU STEGNATO
* 4 алуминиумски тркала 16 со нови GOOD YEAR гуми
* 4 zimski gumi
* uste mnogu oprema !!!
* kontakt 070 723 210

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 zula

Потврден огласувач