1 / 7
MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05
4.500 €
Цената не е фиксна
07.12.2022 21:10

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god..

Avtomatski Menuvac
Dvozonski klimatronik
Elektrika Na Sedista
Elektrika na stakla
Tempomat
Komandi Na Vollan
Senzori Za Dozd i Za Svetlla
15 ki Bandasi so novi zimski gumi
i uste mn drugi raboti..
Kolata e vo bezprekorna sostojba komplet servisirana motor+menjac so servisna kniska...

Za poveke informacii na tel 078-299-782 Mone

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

23500 €

FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам