Logo

Violina 3/4

Број на оглас: 3344216 | Објавен на: 15.10.2019, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 220 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Donesena od Amerika socuvana.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Damjan

Потврден огласувач