Logo

Samsung S5

Број на оглас: 3344410 | Објавен на: 11.09.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S5

Боја: Blue

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy S5 ISPRAVEN DRZI BATERIJA ZACUVAN RABOTI NA SITE MREZI

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Smart Phone Accessories

Потврден огласувач