1 / 2
Regal Raptor 125cc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 18:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2009

Модел:

Regal Raptor

Километри:

10000

Proizveden 2009, prva registracija 2012. Vo odlicna sostojba servisiran registriran do 08 mesec 2021 godina.
Poveke informacii na mob 070/930-712
.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
070930712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам