Logo

Aluminski bandazi 5 x 112 17” so gumi

Број на оглас: 3347438 | Објавен на: 16.09.2019, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €
250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se super izvadeni od audi pasuvaat za poveke vozila 5x112 .. Audi, Wolksvagen, Mercedes, Seat... Gumite se ekstra 225 50 17
Cena: 200 evra
moze i zamena SAMO oza mobilen ili velosiped

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Daniel

Потврден огласувач