Logo

Fossil Decker Chronograph Watch (CH2573)

Број на оглас: 3347612 | Објавен на: 21.11.2019, 05:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Fossil Decker Chronograph Watch (CH2573)
Movement
Japanese Quartz
Vo odlicna sostojba so nova baterija i ispravna sostojba.
Zamena so PS4 so moja doplata.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач