Logo

GUMI SO BANDASI 16.00-24 DAMPERSKI

Број на оглас: 3347819 | Објавен на: 16.09.2019, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI E POTREBNO OD 16.00-24:NADVORESNI,VNATRESNI I BANDASI.
NADVORESNI-OD 100EVRA
VNATRESNI- 50 EVRA
BANDASI- 100 EVRA
NAVEDENATA CENA E ZA SITE CETRI GUMI.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Time

Потврден огласувач