1 / 2
Viluskar Litostroj 3.5 toni
123 €
Цената не е фиксна
16.08.2021 01:40

Прилеп / Прилеп

Remontiran celosno so garancija i vo odlicna sostojba...
Cena po dogovor!
Poveke informacii na 076 205 235

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

F
Потврден огласувач
075941132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам