1 / 6
Se prodava Iveco Daily
9.500 €
Цената не е фиксна
20.08.2019 22:40

Прилеп / Прилеп

Se prodava Iveco Daily 65C18 3.0 HPT 2007 god.
info na 072 256502

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

tanja
Потврден огласувач
071676640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам